Teamet

Torben.jpg

Leder
Torben Vinter
torben@frontloberne.dk
+45 42 71 71 10

 
IMG_7118.jpg

Projektleder
Thomas Beyer
thomas@frontloberne.dk
+45 60 21 08 11

 
Sk%C3%A6rmbillede+2019-05-01+kl.+10.08.13.jpg

Projektlead Kulturfjorden
Adam Raahauge
adam@frontloberne.dk
+45 30 82 94 03


 

Stine.jpg

Souschef
Stine Skjødt Mygind
stine@frontloberne.dk
+45 20 14 45 44

 
andreas.jpg

Projektcoach
Andreas Højgaard
andreas@asu.nu
+45 28 56 75 02

 
clara.jpg

Projektlead Kulturfjorden
Clara Dale
clara@frontloberne.dk
+45 24 61 52 31

Julie.jpg

Projektleder
Julie Melgaard Smidt
julie@frontloberne.dk
+45 40 56 71 30

 
Skærmbillede 2019-05-01 kl. 10.03.15.png

Show off koordinator
Anne Sophie Birknes
annesophie@frontloberne.dk
+45 30 32 29 95

 
Skærmbillede 2019-08-14 kl. 11.57.00.png

Praktikanter: efterår 2019

Cecilie

Lasse

Bestyrelsen

cjw.jpg

Formand
Christian Juul Wendell
Daglig leder på Institut for X og projektleder hos Bureau Detours.

32748983_10160262818090702_4862467350659596288_n.jpg

Medlem
Ditte Karla Lott Lauritsen
Cand.Soc i Uddannelsesvidneskab og Æstetik og Kultur

 

Mille tæt på.jpg

Næstformand
Mille Obel Høier
Proceskonsulent, KaosPilot og forfatter

62186094_473092313427752_6199702587885748224_n.png

Medlem
Jonas Lundquist
Projektleder hos SPARK* Festival

15016185_10155389996362786_150257723631904179_o.jpg

Brugerrepræsentant
Evrim Citrikkaya
Daglig ledelse i
det turkise telt

Medlem
Ole Grøndahl Jørgensen
Projektchef på ARoS Public

 

377604_1200_0_0_310_3543_2214_2.jpg

Medlem
Margrethe Bak
Partner i Karlbak