Medarbejdere

Torben.jpg

Leder
Torben Vinter
torben@frontloberne.dk
+45 42 71 71 10

IMG_7118.jpg

Projektleder
Thomas Beyer
thomas@frontloberne.dk
 

Robert1.jpg

Praktikant &
BlackBox ansvarlig

Robert Snider
robert@frontloberne.dk
 

Stine.jpg

Souschef
Stine Skjødt Mygind
stine@frontloberne.dk
+45 20 14 45 44

40430487_605254553204809_6234275932157247488_n 4.jpg

Studentermedhjælper
Anders Nielsen
anders@frontloberne.dk

Julie.jpg

Projektleder
Julie Melgaard Smidt
julie@frontloberne.dk
+45 40 56 71 30

mai.jpg

Praktikant
Maiken Reinholdt Mogensen
maiken@frontloberne.dk

Bestyrelsen

cjw.jpg

Formand
Christian Juul Wendell
Daglig leder på Institut for X og projektleder hos Bureau Detours.

Medlem
Bo Blaaberg
Udviklingschef hos KaosPiloterne

32748983_10160262818090702_4862467350659596288_n.jpg

Medlem
Ditte Karla Lott Lauritsen
Stud.Cand.Soc i Uddannelsesvidneskab og Æstetik og Kultur

 

Mille tæt på.jpg

Næstformand
Mille Obel Høier
Proceskonsulent, KaosPilot og forfatter

32869061_10214930508472220_1720551323113357312_n.jpg

Medlem
Jonas Lundquist
Projektleder hos SPARK* Festival

15016185_10155389996362786_150257723631904179_o.jpg

Brugerrepræsentant
Evrim Citrikkaya
Daglig ledelse i
det turkise telt


Medlem
Ole Grøndahl Jørgensen
Projektchef på Godsbanen

 

Skærmbillede 2017-05-17 kl. 12.45.32.png

Medlem
Kim Bisgaard
Direktør i Culture & Business by Innovation Lab